Zajęcia pozalekcyjne

PRZYGOTUJ SIĘ DOBRZE DO EGZAMINU GIMNAZJALNEGO !!!

Terminy zajęć dodatkowych dla uczniów klas trzecich
przed egzaminem gimnazjalnym od 8.03 do 8.04. 2011
-Pobierz



Zajęcia pozalekcyjne na rok 2010/2011



Blok przedmiotów humanistycznych

Zajęcia wyrównawcze
Koła zainteresowań
Zajęcia wyrównawcze
z j. polskiego
p.Magdalena Bukowicka

Wtorek 1435- 1520
Koło recytatorskie
p.Magdalena Bukowicka

Wtorek 1525- 1610
Zajęcia wyrównawcze
z j. polskiego
p.Katarzyna Wójcik

Środa 1525- 1610
Szkolne koło redakcyjne
p.Joanna Bachorska

Piątek 1435- 1610
Zajecia wyrównawcze
z j. polskiego
p.Aneta Szczocka

Poniedziałek 1435-1520
Koło wiedzy obywatelskiej
p.Małgorzata Walinowska

Poniedziałek 1435- 1520
Zajecia wyrównawcze
z j. polskiego
p.Joanna Stafiej

Czwartek 1435- 1520
Koło języka angielskiego
p.Ewa Cierpiszewska

Czwartek 1525- 1610
Zajecia wyrównawcze
z j. angielskiego
p.Manuela Hryciuk

Czwartek 1525- 1610
Koło języka angielskiego
p.Elżbieta Świąder

Czwartek 1615- 1700
Zajecia wyrównawcze
z j. angielskiego
p.Anna Kuropatnicka - Lisowska

Czwartek 1615- 1700
Koło propagujące kulturę krajów anglojęzycznych
w języku angielskim
p.Anna Kuropatnicka - Lisowska

Wtorek 1525- 1610
Zajecia wyrównawcze
z j. angielskiego
p.Małgorzata Płachta

Piątek 1525- 1610
Koło propagujące problematykę ekologiczną
w języku angielskim
p.Małgorzata Płachta

Czwartek 1435- 1520
Zajecia wyrównawcze
z j. angielskiego
p.Elżbieta Świąder

Czwartek 1525- 1610
Koło j. niemieckiego
p.Agata Dąbrowska

Piątek 1435- 1520
Zajecia wyrównawcze
z j. niemieckiego
p.Monika Chojnacka

Środa 1525- 1610
Zajęcia artystyczne
p.Krzysztof Seroczyński

Środa 1525- 1610
Zajecia wyrównawcze
z j. niemieckiego
p.Agata Dąbrowska

Środa 1525- 1610
Zajęcia artystyczne - chór szkolny
p.Krzysztof Seroczyński

Środa 1435- 1520
Zajecia wyrównawcze
z historii
p.Marta Stańko

Piątek 1435- 1520
Zajecia wyrównawcze
z historii
p.Barbara Steć

Wtorek 1525- 1610
Zajecia wyrównawcze
z Wos-u
p.Małgorzata Walinowska

Środa 1435- 1520



Blok przedmiotów matematyczno - przyrodniczych

Zajęcia wyrównawcze
Koła zainteresowań
Zajęcia wyrównawcze z fizyki
p.Maria Maciejewska

Wtorek 1435- 1520
Koło matematyczne
p.Urszula Larek

Środa 1615- 1700
Zajęcia wyrównawcze z biologii
p.Małgorzata Boniek

Wtorek 1525- 1610
Koło biologiczne
p.Małgorzata Boniek

Wtorek 1615- 1700
Zajęcia wyrównawcze z matematyki
p.Monika Karaś

Poniedziałek 1435- 1520
Koło matematyczne
p. Róża Mytkowska

Wtorek 800- 845
Zajęcia wyrównawcze z matematyki
p.Karolina Potrzebowska

Środa - 1525- 1610
Koło matematyczne
p.Karolina Potrzebowska

Wtorek - 1435- 1520
Zajęcia wyrównawcze z matematyki
p.Róża Mytkowska

Czwartek 1525- 1610
Koło informatyczne
p.Monika Walczak

Środa - 1435- 1520
Poniedziałek - 800- 845
Zajęcia wyrównawcze z matematyki
Urszula Larek

Poniedziałek 1525- 1610
Koło informatyczne
p.Magdalena Marynowska

Poniedziałek - 1615- 1750
Zajęcia wyrównawcze z geografii
p.Danuta Kurzawa

Wtorek - 1435- 1520



Koła przedmiotowe - praca z uczniem zdolnym

Język polski
Katarzyna Wójcik

Środa 1435- 1520
Język polski
Joanna Stafiej

Poniedziałek 1435- 1520
Język angielski
Manuela Hryciuk

Czwartek 1615- 1700
Język niemiecki
Monika Chojnacka

Środa 1700- 1745
Historia
Marta Stańko

Wtorek 1435- 1520
Historia
Barbara Steć

Wtorek 1615- 1700
Matematyka
Monika Karaś

Czwartek 1435- 1520
Fizyka
Maria Maciejewska

Wtorek 1525- 1610
Chemia
Iwona Malik

Poniedziałek 1435- 1520



Inne zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia terenowe
"Leśne soboty"
p.Paweł Nowak

co druga sobota 900- 1400
Koło Sanktuaria Europy
ks. Mirosław Socha

Środa - 1630- 1730 salka katechetyczna
na parafii pw. Miłosierdzia Bożego
Koło przedmiotowe z religii
ks.Dawid Szymkowiak

Wtorek 1615- 1700
Koło przedmiotowe z religii
ks.Przemysław Pokorski

Czwartek 1435- 1520
salka katechetyczna
na parafii pw. Miłosierdzia Bożego
Konsultacje pedagoga dla Rodziców
p.Ewa Wierzbicka

Czwartek 1500- 1600



Zajęcia sportowe

Lekkoatletyka dziewcząt
p.Renata Milewicz

Wtorek 1615- 1700
Siatkówka dziewcząt
p.Aleksandra Holona

Poniedziałek 1525- 1610 Środa 1615- 1700
Piłka nożna dziewcząt
p.Renata Milewicz

Czwartek - 1435- 1520
Piłka siatkowa chłopców
p.Grzegorz Mroczek

Wtorek 1430- 1515
Piłka nożna chłopców
p.Grzegorz Mroczek

Piątek - 1730- 1830
Koszykówka chłopców
p.Tomasz Fiłka

Środa 1615- 1700
Koszykówka dziewcząt
p.Joanna Zonik

Wtorek 1525- 1610 Środa 1615- 1700
Koło taneczne
p.Katarzyna Dąbrowska

Wtorek 1435- 1520 Czwartek 1525- 1610




Copyrights by Twórcy Strony